- ABYSTYLE

Цена
€19 94 / 39 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Материал: висококачествено стъкло
Капацитет: 50cl.
Подходящ за съдомиялна машина: повече от 700 цикъла на измиване
Размери: Височина 16 см - Ширина 13 см (с дръжката)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Материал: висококачествено стъкло
Капацитет: 50cl.
Подходящ за съдомиялна машина: повече от 700 цикъла на измиване
Размери: Височина 16 см - Ширина 13 см (с дръжката)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Чаша |
| Тип продукт. | Чаша |
| Цвят | Прозрачен |
| Цвят | Прозрачен |
| Марка | ABYSTYLE |
| Марка | ABYSTYLE |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вместимост (ml) | 500 мл |
| Материал | Керамика |
| Цвят | Многоцветен |
| Тематика | Геймърска франчайз |
| С промяна при нагряване | Не |
| Устойчива на съдомиялна | Не |
| Подходяща за микровълнова | Не |
| Форма | Цилиндрична |
| Височина (mm) | 120 мм |
| Тегло (g) | 350 г |
| С термоизолация | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Чаша ABYSTYLE OVERWATCH Tankard Logo
Покажете любовта си към Overwatch с тази официално лицензирана керамична халба. С емблематичното лого на Overwatch, тя е идеална за любимата ви напитка, докато играете.
Ключови Предимства
- Официално лицензирана — Автентичен дизайн на Overwatch за истински фенове.
- Издръжлива керамика — Здрава конструкция за ежедневна употреба.
- Голям капацитет — Побира 500 мл от любимата ви напитка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Вместимост | 500 мл |
| Материал | Керамика |
| Цвят | Многоцветен |
| Тематика | Геймърска франчайз |
| Устойчива на съдомиялна | Не |
| Подходяща за микровълнова | Не |
| Форма | Цилиндрична |
| Височина | 120 мм |
| Тегло | 350 г |
Какво има в кутията
- 1x Чаша ABYSTYLE OVERWATCH Tankard Logo
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






